Benefity.cz - často kladené dotazy

Časté dotazy

Jak zjistím, kolik s BENEFITY ušetříme?

Pro výpočet úspor využijte naši kalkulačku, která vám po zadání počtu zaměstnanců a výše odměny na jednoho zaměstnance ukáže jako výsledek přesnou částku, kterou vaše firma ušetří. Přejít na kalkulačku.

Kolik zaměstnanců můžeme přidat do cafeterie Benefity?

Minimální ani maximální počet zaměstnanců není stanoven. Firemní benefity zajistíme společnostem o několika málo zaměstnancích i korporacím, které jich čítají tisíce.

Jak dlouho trvá implementace systému cafeterie Benefity?

Implementace systému se odvíjí od vašich konkrétních požadavků a s nimi spojené náročnosti úprav. Můžeme vám však říci, že 8 z 10 klientů má zavedený svůj benefitní systém do 14 dnů od podpisu smlouvy. Na detailním časovém harmonogramu se vždy s klientem domluvíme předem.

Chcete si systém vyzkoušet? Stačí vyplnit kontaktní formulář.

Jak je to s platbami za využívání benefitů?

Odpověď na tuto otázku v sobě ukrývá výhodu našeho systému – platíte až poté, co vaši zaměstnanci vyčerpají své benefitní prostředky. Předem neplatíte nic. Náš systém funguje na principu měsíčního vyúčtování – po skončení měsíce sečteme všechny transakce a na jejich základě od nás obdržíte vyúčtování. Platíte tak jen za benefity, které vaši zaměstnanci v daném období skutečně vyčerpají. Ani korunu navíc.

Dokážete přizpůsobit vzhled a obsah benefitního katalogu našim potřebám?

Ano, dokážeme. A děláme to rádi – chceme, abyste se vy i vaši zaměstnanci cítili při práci s naším benefitním systémem jako doma. Katalog proto doplníme vaším logem a „oblékneme“ jej do vašich korporátních barev.

Přizpůsobíme vám i obsah katalogu, aby odpovídal vnitřním směrnicím a požadavkům, které na něj budete mít. V neposlední řadě dokážeme nastavit také speciální kategorie pro správu interních benefitů nebo spravovat vaši vnitřní komunikaci spojenou s benefitním systémem.

Standardizovaný katalog zaměstnaneckých benefitů máme pouze pro případy, kdy se rozhodnete pro Benefity SMART. Zjistěte o nich více informací.

+ 90000

zaměstnanců čerpajících
své firemní benefity

+ 15000

obchodních míst

+ 500 

 mil. pročerpaných prostředků