Benefity.cz - Výhody BENEFITŮ pro zaměstnance

Proč si oblíbíte benefity s BENEFITY

Ze spolupráce s BENEFITY zdaleka neprosperuje jen váš zaměstnavatel. Jste to především vy, zaměstnanci čerpající své firemní výhody, kdo v benefitech objeví nečekaně mnoho výhod.

Jeden příklad za všechny: připsání bodů do našeho benefitního systému je pro vás finančně vždy výhodnější než běžná finanční odměna. Jak je to možné? Řada benefitů je daňově zvýhodněna a neodvádí se z nich ani pojistné, ani daň z příjmu. Díky benefitům tak můžete oproti mzdě ušetřit až 26 % na daních.

Jaké benefity můžete čerpat a jak?

Katalog našich benefitů obsahuje širokou nabídku daňově zvýhodněných služeb z oblasti zdraví, kultury, sportu, rekreace a vzdělávání. Sami si tak dle aktuálních potřeb můžete vybrat, jakou formu benefitu chcete čerpat.

Váš benefitní účet je napojený na kartu, kterou dostanete od svého zaměstnavatele a která vám otevře dveře k absolutní svobodě volby.

Jakmile získáte benefitní kartu, můžete začít okamžitě čerpat své výhody. V rámci aplikace máte k dispozici zabezpečený osobní profil, ve kterém si se svými benefity může hospodařit tak, jak potřebujete, a kde máte neustále k dispozici i přehlednou historii svého čerpání.

Přes 15 000 míst kde naše benefity uplatnit