Benefity.cz - Nově si s Benefity i pochutnáte

Nově si s Benefity i pochutnáte

V Praze dne 18. 2. 2020 – Společnost Benefity a.s., která patří mezi silné hráče na trhu nefinančních zaměstnaneckých výhod již 17 let, dosáhla dalšího významného milníku. Díky čerstvě navázanému partnerství s Lidl Stravenky v. o. s. a jejich produktem „NAŠE STRAVENKA“ může svým klientům nabídnout i oblast stravování a poskytuje tak komplexní řešení zaměstnaneckých benefitů.

S jednou kartou si mohou její držitelé užívat svůj volný čas i navštěvovat restaurace nebo nakupovat jídlo a nápoje, a to v akceptační síti, která má více než 24 tisíc obchodních míst. V praxi si může každý zaměstnavatel vybrat, jestli chce svým lidem dopřát jen volnočasové benefity nebo i stravenky. Nespornou výhodou komplexního řešení je jednotná správa dvou účtů v jednom uživatelsky přívětivém prostředí a snadná administrace obou oblastní, která personalistům šetří čas.

Partnerskou stravenkovou kartou společnosti Lidl stravenky v.o.s. je možné platit v síti maloobchodních prodejen Lidl a Kaufland a v 9 500 restauračních zařízení a provozovnách všeho druhu. Její denní limit je 1 600 Kč za den a zůstatek na kartě má neomezenou platnost. To zdaleka není celý výčet výhod. Každý držitel navíc například získává měsíční bonus 400 Kč a více ve formě bonusových poukázek a může využívat 10% slevy u vybraných partnerů Naší stravenky.

Pro Benefity tato spolupráce představuje další „benefit“. Našim klientům tak konečně můžeme poskytnout komplexní péči v oblasti nefinančního odměňování a ještě v rámci jedné karty a jednoho uživatelského prostředí,“ hodnotí počátek nové spolupráce statutární ředitel společnosti Benefity Filip Charvát a doplňuje: „Jsem si jistý, že tuto kombinaci ocení nejen naši stávající klienti, ale i zaměstnavatelé, kteří hledají právě takovéto řešení. Spolupráce s Naší stravenkou byla pro nás jasná volba, a to zejména díky společně nastaveným hodnotám v oblasti špičkového klientského přístupu.

Pečujeme o zaměstnance těchto firem