Benefity.cz - Cafeterie BENEFITY

Cafeterie Benefity

Místo, odkud může každý zaměstnanec pohodlně čerpat své benefity

  1. Naše cafeterie vám ušetří čas a zkrátí administrativu spojenou s poskytováním firemních benefitů a jejich správou.
  2. Tento systém zároveň představuje efektivní nástroj pro zvýšení motivace vašich zaměstnanců.
  3. Průběžně vám poskytuje neustálý přehled o prostředcích, které na motivaci svých lidí vynakládáte, i o úsporách, na které díky našim benefitům dosáhnete.
  4. Vašim zaměstnancům umožňuje cafeterie čerpání výhod u více než 5 500 dodavatelů, a to stejně jednoduchým způsobem, jako když například nakupují v e-shopu.
  5. Každý zaměstnanec má svůj zabezpečený osobní profil, ve kterém může se svými benefity hospodařit a má neustále k dispozici přehlednou historii jejich čerpání.
  6. Součástí cafeterie je webové rozhraní s instruktážními videonávody, které usnadní vám i vašim zaměstnancům práci s aplikací od prvního přihlášení.

Cafeterie z technického hlediska

Cafeterie Benefity je samostatně stojící software, který umíme snadno navázat na vaše interní systémy a procesy. Aplikaci můžeme přizpůsobit vizuálnímu stylu vaší společnosti a na míru ji doplnit o další praktické a specifické moduly.

Rozšiřte svou Cafeterii podle vlastních představ

Vybírejte z těchto přídavných modulů

Modul manažerského rozhraní

Umožňuje manažerům a vedoucím pracovníkům přidělovat odměny členům svého týmu, poděkovat jim za dobře odvedenou práci a motivovat je v dalším snažení.

Modul pochval

Umožňuje navrhnout pochvalu či odměnu a motivovat tak zaměstnance napříč celou strukturou společnosti.

Modul blahopřání

Prostřednictvím tohoto modulu lze poblahopřát zaměstnancům k jejich pracovnímu či životnímu jubileu nebo k jakékoli další příležitosti, která hraje ve vaší firemní kultuře důležitou roli.

Body plus / Salary swap

Modul pro převedení finančních bonusů do systému cafeterie. Zaměstnanec se může sám rozhodnout, jakou část odměn si přeje převést do cafeterie (a ušetřit tak na daních) a jakou si naopak nechá vyplatit ze mzdy.

Zaujala vás cafeterie? Nabídněte svým zaměstnancům benefity, které si oblíbí.

 

Kontaktujte nás

Individuální design pro katalog benefitů a kartu

Katalog benefitů „oblékneme“ do vašich korporátních barev a doplníme vaším logem. Vy i vaši zaměstnanci se tak při práci s benefitním systémem budete cítit jako doma.

Vašemu vizuálnímu stylu přizpůsobíme také grafický design karty.

Obsah katalogu sestavíme tak, aby odpovídal vnitřním směrnicím a požadavkům, které na něj budete mít.

 

Jak aplikaci používat

Práci s intuitivní online aplikací zvládne opravdu každý. Ať už se přihlásíte z počítače nebo ze svého chytrého telefonu, proces objednávky benefitu je záležitostí několika málo kliknutí.

 

Benkarta pro online čerpání bodů v cafeterii

Ihned po podpisu smlouvy od nás všichni zaměstnanci získávají Benkartu. Karta je propojena s online účtem v cafeterii, takže může po jejím převzetí každý okamžitě začít využívat benefitní body k nákupu služeb v oblasti zdraví, sportu, rekreace, vzdělávání i kultury.
Každá karta má své unikátní číslo, které slouží jako přihlašovací jméno do aplikace. PIN kód, který zasíláme spolu s kartou, pak slouží jako heslo pro přihlášení. Vstup do aplikace Benefity najdou zaměstnanci na domovské stránce www.benefity.cz vpravo nahoře. A protože pořádek dělá přátele – heslo pro přihlášení doporučujeme po první návštěvě v aplikaci změnit.

 

 

Jak postupovat při ztrátě či krádeži Benkarty a Benefity karty

Ztrátu nebo krádež karty doporučujeme neprodleně nahlásit telefonicky na zákaznické lince 840 236 236 a nechat účet preventivně zablokovat do doby, než vám přijde karta nová. Duplikát karty si můžete objednat v aplikaci, ve zvláštním formuláři svého benefitního katalogu nebo na HR oddělení své firmy.

+ 90000

zaměstnanců čerpajících
své firemní benefity

+ 15000

obchodních míst

+ 500 

 mil. pročerpaných prostředků