Benefity.cz - Navázání spolupráce

Navázání spolupráce

Tři kroky k úspěšné spolupráci

Proces vašeho zapojení do partnerské sítě BENEFITY jsme zjednodušili tak, abychom se nemuseli navzájem trápit řešením zbytečných a byrokratických kroků.

  1. Nejprve se nám, prosím, ozvěte. Je na vás, jestli zvolíte kontakt e-mailem, telefonicky nebo přes náš kontaktní formulář.
  2. Rádi vás poznáme osobně, pozveme vás na kávu v naší pražské kanceláři nebo se stavíme u vás, pokud se vám nehodí cestovat.
  3. Domluvíme se na rozsahu poskytovaných služeb, podepíšeme jednoduchou, přímočarou smlouvu a naše spolupráce začíná!

Jakmile máme podepsáno, začneme pracovat na vaší prezentaci v aplikaci Benefity. V té vám zdarma vytvoříme profil, který poté uvidí v katalogu při vybírání firemních benefitů každý zaměstnanec.

Prezentaci vám zpracujeme v českém i anglickém jazyce.

Jako nového dodavatele firemních benefitů vás také zviditelníme na nástěnce aplikace. Díky tomu vás budou mít na očích všichni, kdo se v následujících dnech do naší nabídky benefitů přihlásí.

A aby byl výčet výhod kompletní, předesíláme, že se vaše společnost objeví také v našem pravidelném newsletteru a že vám pošleme samolepky, které zákazníky vašich kamenných prodejen upozorní, že u vás mohou uplatnit své benefitní body.

 

Ozvěte se nám

Pečujeme o zaměstnance těchto firem