Benefity.cz - Referencie

Referencie

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.

Jiří Procházka | Human Resources Manager

„Se společností BENEFITY spolupracujeme již 11. rokem. Díky softwaru pro správu benefitů máme stále aktuální přehled o prostředcích, které na motivaci našich zaměstnanců vynakládáme i o nákladech, které se nám díky benefitnímu systému daří ušetřit. Spokojeni jsou i naši zaměstnanci, kteří oceňují nejen moderní internetovou aplikaci, kde si každý zaměstnanec vybere benefit přesně dle jeho požadavků a kde může čerpání svých benefitů sledovat, ale i širokou škálu nabízených benefitů, jednoduchý způsob čerpání a milou zákaznickou podporu.
Oceňujeme individuální přístup společnosti i její vstřícnost, flexibilitu a také skvělou spolupráci s obchodním oddělením společnosti. Jednoznačně můžeme společnost BENEFITY a.s. jako poskytovatele zaměstnaneckých výhod jen doporučit.“

ZF TRW

Marek Vasiljev | Vedoucí oddělení odměňování a benefitů

„Se společností BENEFITY a.s. spolupracujeme již od roku 2013 a doposud jsme zaznamenali pouze pozitivní ohlasy z řad našich zaměstnanců. Naše spolupráce po celou dobu je naprosto bezproblémová a oceňujeme zejména rychlé a vstřícné řešení všech našich požadavků.
Cafeterie je pro naše zaměstnance velice vítaným a oblíbeným benefitem a služby společnosti BENEFITY a.s. můžeme vřele doporučit.“

O2 Czech Republic

Tomáš Doležel | Compensation and Benefits Manager

„Klientem společnosti BENEFITY a.s. jsme již řadu let. Společnost BENEFITY vnímáme v tomto oboru jako profesionálního a velmi spolehlivého partnera. Oceňujeme individuální přístup společnosti i její vstřícnost a flexibilitu. Naši zaměstnanci se mohou díky zaměstnaneckým výhodám nejen vzdělávat, ale také aktivně trávit volný čas, sportovat nebo například investovat do svého zdraví. Navíc si může každý individuálně dopřát to, co ho aktuálně zajímá“.

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Jiří Hofbauer | Head of HR Expertise

„Díky spolupráci se společností BENEFITY můžeme nabídnout našim zaměstnancům širokou nabídku daňově výhodných benefitů.
Naši zaměstnanci především oceňují jednoduchý způsob čerpání a orientaci v aplikaci.
Oceňujeme vstřícnou komunikaci s BENEFITY týmem, který reaguje na naše požadavky a snaží se nám vycházet vstříc.“

Kooperativa pojišťovna, a.s.

Jiřina Šedivá | personální úsek

„Se společností BENEFITY a.s. spolupracujeme již druhým rokem v oblasti poskytování služeb našim zaměstnancům se zdravotním postižením.
Z Vaší široké škály nabízených benefitů si naši zaměstnanci vždy vyberou konkrétní službu a to z oblasti zdraví, rekreace a sportu.
Oceňujeme vaši jedinečnou softwarovou aplikaci, která umožňuje zaměstnancům se zdravotním postižením vlastní přístup k nabídce benefitů a svobodu volby a to vše s minimální administrativní zátěží zaměstnavatele.”

Staráme o zamestnancov týchto firiem