Benefity.cz - Benefity oživují lokální podnikání v cafeterii s „Oživíme Česko“

Benefity oživují lokální podnikání v cafeterii s „Oživíme Česko“

Praze dne 6. 5. 2020 – Společnost BENEFITY a.s. se připojila k iniciativě Oživíme Česko vzniklé na podporu oblastí českého podnikání, na něž nouzová opatření dolehla nejvíc. Právě služby nebo zboží těchto firem totiž tvoří 90 % nabídky cafeterie Benefity, ve které si více než 85 tisíc uživatelů pravidelně vybírá, jak si zpříjemnit svůj volný čas. 

Cafeterie Benefity zastřešuje bezmála 10 tis. subjektů z oblastí sportu, kultury, rekreace, vzdělávání a zdravého stylu a cílem pro všechny strany bezesporu je, aby se jejich počet dále zvyšoval. „Uživatele již nyní motivujeme akcí „Pomáháme s Benem“, aby dodavatele těchto oblastí podrželi,“ říká statutární ředitel Filip Charvát   a upřesňuje: „Nákupy budou každý měsíc zařazeny do slosování o pěkné ceny, které lze čerpat u našich dodavatelů. Připojení k iniciativě Oživíme Česko, včetně možnosti účasti v soutěži na sociálních sítích, pak může být pro uživatele další velkou motivací k pomoci. Preference českých služeb a výrobků by měla být samozřejmostí a v současné krizi by to mělo platit dvojnásob.“

V soutěži s Oživíme Česko se hraje o 86 pěkných cen a zapojit se může každý velmi snadno. Stačí se vyfotit s českým produktem nebo třeba i s kouskem smlouvy od české firmy a nasdílet svou fotku na facebookovou stránku @ozivimecesko nebo na svůj Instagram s hashtagem  #ozivimecesko.  Každý týden je vybrán z fotek jeden výherce, který bude zkontaktován prostřednictvím jeho profilu v sociálních sítích. Účast v této soutěži se nevylučuje se soutěžní akcí Pomáháme s Benem.

 

Pečujeme o zaměstnance těchto firem