Benefity.cz - S volnočasovými benefity vás seznámí tučňák BEN

S volnočasovými benefity vás seznámí tučňák BEN

V Praze dne 3. 4. 2018 – Společnost BENEFITY a.s., působící již 15. rokem na trhu volnočasových zaměstnaneckých výhod, spustila své nové webové stránky www.benefity.cz. Důraz kladla zejména na srozumitelnost a přehlednost informací pro všechny cílové skupiny: zaměstnavatele, zaměstnance i partnery a poskytovatele jednotlivých benefitů.

Průvodcem domovské stránky je již tradičně maskot společnosti, tučňák BEN. Ten prostřednictvím slideru zjednodušenou formou představuje společnost jako takovou, její zaměření i přidanou hodnotu produktů. V závěru BEN na místo dlouhých slibů nabízí návštěvníkům webu vstup do kalkulačky úspor. V té si může každý snadno spočítat, kolik s BENEFITY ušetří.

Webové stránky a detailnější informace jsou rozděleny do třech sekcí. Pro zaměstnavatele, pro zaměstnance a pro dodavatele. „Ze stránky cafeterie je možné díky videu nahlédnout i do aplikace, podívat se jak mohou vypadat BENkarty nebo jak je možné přizpůsobit prostředí aplikace korporátnímu stylu klienta,“ vyjadřuje se k novému webu ředitel společnosti Martin Stanický a pokračuje: Všechny kategorie návštěvníků zde mohou nalézt odpovědi na často kladené otázky nebo využít jim určené kontaktní formuláře. Zájemcům, kteří se chtějí připojit k naší dodavatelské síti, stačí vyplnit několik málo vstupních informací do tzv. chytré smlouvy a systém smlouvu sám vygeneruje se všemi náležitostmi“.

Horní lišta patří nadále bezmála 60 tisícům zaměstnanců stávajících klientů, o které společnost BENEFITY a.s. pečuje. Ti se zde mohou kdykoli z počítače nebo svého mobilu přihlásit do aplikace a vybírat si z nabídky 25 tisíců benefitů v oblasti zdraví, rekreace, kultury, sportu nebo vzdělávání.

Pečujeme o zaměstnance těchto firem