Benefity.cz - Základní informace o BENEFITY a.s.

Kdo jsme

Z historie BENEFITY

V roce 2003 jsme se jako první česká společnost rozhodli vstoupit na trh s konceptem promyšlené, přívětivé platformy pro čerpání zaměstnaneckých benefitů.

Firmám v České republice jsme nabídli jedinečný program nefinančního odměňování a motivace zaměstnanců, který měl k naší velké radosti úspěch. Na konci roku 2003 jsme nabídku doplnili o uživatelsky pohodlnou online aplikaci pro čerpání zaměstnaneckých výhod, která je svým způsobem dodnes unikátní.

Proč řešit benefity s BENEFITY

  1. Známe české prostředí a potřeby zaměstnavatelů i zaměstnanců. Díky tomu jsme schopní ušít nabídku firemních výhod skutečně na míru.
  2. Zpětná vazba zákazníků nám potvrzuje, že jdeme správným směrem. Naše produkty přinášejí zaměstnavatelům i zaměstnancům výraznou finanční optimalizaci a zároveň slouží firmám jako efektivní nástroj pro řízení a motivaci.
  3. Nemalou výhodou našich služeb je však i velká časová úspora za administraci benefitů, kterou si držíme plně ve vlastní režii.

Náš přístup k práci

Věříme, že práce musí člověka především bavit. Nerozlišujeme klienty na malé a velké podle počtu zaměstnanců nebo oboru podnikání, stoprocentní péči věnujeme nadnárodním společnostem s více než 2 000 zaměstnanci stejně jako klientům typu „zubař a jeho sestřička“.

Snad za to může zčásti i tento přístup, neboť se můžeme pochlubit 60 000 zaměstnanci, kteří díky nám aktuálně čerpají své firemní benefity, a více než 5 500 dodavateli benefitů v partnerské síti.

Zajímá vás víc?

Pro více informací nebo sjednání schůzky kontaktujte prosím naše obchodní oddělení na tel. +420 234 700 341 nebo vyplňte kontaktní formulář.

Pečujeme o zaměstnance těchto firem